HARMONOGRAM ZAKOŃCZENIA ROKU SZKOLNEGO 2019/2020

Opublikowano: środa, 24 czerwiec 2020

HARMONOGRAM ODBIORU ŚWIADECTW I DYPLOMÓW W DNIU 26 CZERWCA /PIĄTEK/:

od godz 9:30 do 10:00 - PRZEDSZKOLE
od godz. 10:10 do 10:45 - KLASY I-III
od godz 11:00 do 11:30 - KLASY IV-V
od godz. 11:45 do 12:15 - KLASA VI
od godz 12:30 do 13:00 - KLASY VII-VIII

Przy wydawaniu świadectw mogą być obecni:
uczeń odbierający świadectwo lub dyplom, wychowawca klasy i dyrektor. W przedszkolu i w klasie 0 może też być obecny rodzić pod warunkiem zachowania reżimu sanitarnego.

Wydawanie będzie odbywało się pod namiotem rozstawionym na placu szkolnym (niezależnie od pogody) pod pełnym rygorem sanitarnym.
Uczniowie powinni podchodzić do punktu wydawania świadectw pojedynczo w kolejności z listy. W klasach I-VIII bez asysty rodzica.
Zaraz po odebraniu świadectwa uczeń powinien udać się bezpośrednio do domu a odebrany pakiet powinien zostać otwarty po 3 dniach.

WSZYSCY CI, KTÓRZY W TYM DNIU NIE BĘDĄ MOGLI ODEBRAĆ ŚWIADECTWA BĘDĄ MOGLI ODEBRAĆ JE W MIESIĄCU WRZEŚNIU. PROSZĘ O ZGŁOSZENIE TEGO FAKTU DO WYCHOWAWCÓW KLAS.

Ze względu na obowiązujące ograniczenia związane z epidemią COVid-10 bardzo proszę, aby uczniowie nie przynosili ze sobą żadnych innych przedmiotów, akcesorii i tym podobnych rzeczy niż tylko długopis, który powinien być zdezynfekowany. Długopis jest potrzebny w celu podpisania potwierdzenia odbioru świadectwa i nagród.
W przedszkolu i w klasie 0 rodzic może podejść razem z dzieckiem, ale powinien mieć maseczkę, rękawiczki oraz zdezynfekować ręce. Należy także zachowywać bezpieczną odległość względem innych uczestników zakończenia roku szkolnego.

Odsłony: 468

Strefa logowania