BAL KARNAWAŁOWY SP W SOBOLACH

Opublikowano: wtorek, 16 luty 2021

 

Karnawał to miła tradycja, przepełniona muzyką i zabawą, gdzie ważnym elementem tego okresu są bale. Bal karnawałowy dla dzieci to niezwykły, długo wyczekiwany dzień. Jest atrakcją bardzo lubianą przez najmłodszych, dostarczającą im wielu przeżyć i radości. Tak też było we wtorek 16 lutego, kiedy w naszej szkole odbył się bal. Dzieci przebrane były za  bohaterów znanych bajek, w salach przedszkolnych można było spotkać wróżki, królewny, księżniczki,  motylki, rycerzy, piratów, pajacyków, policjantów, Spider-Mana, Batmana, ...  nie sposób zliczyć i wymienić tych wszystkich  postaci. Rozpoznać dzieci było bardzo trudno! Dzieci  świetnie się bawiły przy rytmicznej i skocznej muzyce. Na sali, podczas pląsów, było bardzo wesoło oraz kolorowo. Uśmiech nie znikał z dziecięcych twarzy, mimo chwilowego zmęczenia. Nie zabrakło również konkursów, w których najmłodsi  chętnie uczestniczyli, dopingując się nawzajem.

Bal umożliwił dzieciom spędzenie czasu w miłej atmosferze. Wspólna zabawa przyniosła wiele radości naszym przedszkolakom.

 

Odsłony: 62

Strefa logowania