PLANY KLASOWE

Opublikowano: czwartek, 20 wrzesień 2018

TYGODNIOWY PLAN ZAJĘĆ EDUKACYJNYCH W SZKOLE PODSTAWOWEJ

W SOBOLACH WAŻNY OD 01.09.2018

 

KLASA I

Wychowawca: Barbara Sergiel

 

GODZINA

PONIEDZIAŁEK

WTOREK

ŚRODA

CZWARTEK

PIĄTEK

1

7.45-8.30

Edukacja wczes.

Język angielski

Edukacja

Edukacja

Edukacja

2

8.35-9.20

Edukacja wczs.

Religia

Edukacja

Edukacja

Edukacja

3

9. 25- 10.10

Muzyka

Edukacja

Wychowanie fiz

Plastyka

Wychow fiz.

4

10.15-11.00

Edukacja wczes.

Wychowanie fiz

Edukacja

Język angielski

Religia

5

11.20-12.05

 

Edukacja

Informatyka

 

 

6

12.10-12.55

 

 

 

 

 

7

13.00-13.45

 

 

 

 

 

 

KLASA II

Wychowawca: Lidia Kułak

 

GODZINA

PONIEDZIAŁEK

WTOREK

ŚRODA

CZWARTEK

PIĄTEK

1

7.45-8.30

 

Religia

 

 

Edukacja

2

8.35-9.20

 

Edukacja

 

 

Edukacja

3

9. 25- 10.10

Muzyka

Edukacja

Edukacja

Wych.fiz.

Język angielski

4

10.15-11.00

Edukacja wczes.

Plastyka

Język angielski

Edukacja

Edukacja

5

11.20-12.05

Edukacja wczes.

Edukacja

Wych. fiz.

Edukacja

Wych. fiz.

6

12.10-12.55

Edukacja wczes.

Edukacja

Zajęcia komp.

Religia

 

7

13.00-13.45

 

 

 

 

 

 

KLASA III

Wychowawca: Lidia Kułak

 

GODZINA

PONIEDZIAŁEK

WTOREK

ŚRODA

CZWARTEK

PIĄTEK

1

7.45-8.30

Kształcenie zint.

Religia

Kształcenie

Kształcenie

 

2

8.35-9.20

Kształcenie zint.

Kształcenie

Kształcenie

Kształcenie

 

3

9. 25- 10.10

Muzyka

Kształcenie

Kształcenie

Wch. fiz.

Kształcenie

4

10.15-11.00

Język angielski

Plastyka

Język angielski

Kształcenie

Kształcenie

5

11.20-12.05

 

 

Wych. fiz

Kształcenie .

Wych. fiz.

6

12.10-12.55

 

 

Informatyka.

Religia

 

7

13.00-13.45

 

 

 

 

 

 

KLASA IV

Wychowawca: Grażyna Pogonowska

 

GODZINA

PONIEDZIAŁEK

WTOREK

ŚRODA

CZWARTEK

PIĄTEK

1

7.45-8.30

Informatyka

Muzyka

Historia

Język polski

Matematyka

2

8.35-9.20

Język angielski

Język angielski

Matematyka

Język polski

Język polski

3

9. 25- 10.10

Matematyka

Język polski

Język angielski

Religia

Religia

4

10.15-11.00

Plastyka

Matematyka

Wych. fiz.

Wych. fiz.

Technika

5

11.20-12.05

Przyroda

Wych. fiz.

 

WDŻ

Przyroda

6

12.10-12.55

Wych. fiz.

Język polski

 

 

 

7

13.00-13.45

Godz. z wych.

 

 

 

 

 

KLASA V

Wychowawca: Mateusz Kazimierczak

 

GODZINA

PONIEDZIAŁEK

WTOREK

ŚRODA

CZWARTEK

PIĄTEK

1

7.45-8.30

Język polski

Muzyka

Historia

Język polski

Język polski

2

8.35-9.20

Biologia

Język polski

Matematyka

Matematyka

Matematyka

3

9. 25- 10.10

Język angielski

Język polski

Język angielski

Religia

Religia

4

10.15-11.00

Plastyka

Matematyka

Wych. fiz.

Wych. fiz.

Technika

5

11.20-12.05

Godz. z wych.

Wych. fiz.

Informatyka

WDŻ

Język angielski

6

12.10-12.55

Wych. fiz.

 

 

 

Geografia

7

13.00-13.45

Historia

 

 

 

 

 

KLASA VI

Wychowawca : Edyta Więcławska

 

GODZINA

PONIEDZIAŁEK

WTOREK

ŚRODA

CZWARTEK

PIĄTEK

1

7.45-8.30

Muzyka

Informatyka

Język angielski

Matematyka

Język polski

2

8.35-9.20

Historia

Język polski

Przyroda

Przyroda

Historia

3

9. 25- 10.10

Przyrodaa

Język angielski

Matematyka

Język angielski

Plastyka

4

10.15-11.00

Język polski

Godz. z wych.

Język polski

Religia

Matematyka

5

11.20-12.05

Język polski

Matematyka

Język polski

Wych. fiz.

Religia

6

12.10-12.55

Matematyka

Wych. fiz.

Wych. fiz.

Wych. fiz

Wych. fiz.

7

13.00-13.45

 

 

Technika

 

 

 

KLASA VII

Wychowawca: Teresa Kowalik

 

GODZINA

PONIEDZIAŁEK

WTOREK

ŚRODA

CZWARTEK

PIĄTEK

1

7.45-8.30

Muzyka

Fizyka

Chemia

Matematyka

Język polski

2

8.35-9.20

Historia

Geografia

Historia

Język polski

Fiizyka

3

9. 25- 10.10

Informatyka

Matematyka

Matematyka

Język angielski

Plastyka

4

10.15-11.00

Biologia

God. z wych.

Język polski

Religia

Język angielski

5

11.20-12.05

Matematyka

Język polski

Język rosyjski

Wych. fiz.

Religia

6

12.10-12.55

Chemia

Wych. fiz.

Wych. fiz.

Język rosyjski

Wych. fiz.

7

13.00-13.45

Język angielski

 

Biologia

Język polski

Geografia

 

KLASA VIII

Wychowawca: Teresa Kowalik

 

GODZINA

PONIEDZIAŁEK

WTOREK

ŚRODA

CZWARTEK

PIĄTEK

1

7.45-8.30

Geografia

Chemia

EDB

Chemia

Fizyka

2

8.35-9.20

Informatyka

Fizyka

Język angielski

Język rosyjski

Język angielski

3

9. 25- 10.10

Język polski

Język polski

Język polski

Matematyka

Język polski

4

10.15-11.00

Matematyka

Godz. z wych.

Biologia

Język polski

Historia

5

11.20-12.05

Język angielski

Język rosyjski

Matematyka

Wych. fiz.

WOS

6

12.10-12.55

Historia

Wych. fiz.

Wych. fiz.

WOS

Wych. fiz.

7

13.00-13.45

Matematyka

Matematyka

Język polski

Religia

Religia

 

 

 

 

Odsłony: 267

Strefa logowania